Chcete nás podporiť?

Na to, aby sme úspešne pôsobili, potrebujeme pomôcť...
... spropagovať našu komunitu medzi vašimi priateľmi. Čím viac ľudí sa nám spoločne podarí získať do komunity, tým väčšie množstvo veci a služieb tu bude. A čím väčší výber tu bude, tým väčší bude náš prínos. Či už k ochrane životného prostredia, pomoci ostatným ľuďom ale aj úspore vlastných peňazí.
Ak viete nezištne pomôcť s prekladom textov alebo počiatočnou propagáciou v ďalších krajinách, prosím kontaktujte nás tu.

... vytvoriť dôveryhodné prostredie v komunite. Prosím hodnoťte používateľov, s ktorými ste prišli do kontaktu. Tlmočte ostatným vaše skúsenosti s jednotlivými členmi komunity, ako sa chovali, či dodržali dohody a pod. Minimalizujeme tým možné riziko od rôznych nepoctivcov a špekulantov, ktorí by sa tu mohli objaviť. Využívajte všetky prvky zvyšujúce ochranu používateľa, ktoré máte k dispozícií.

... zabezpečiť financovanie stránky. Jediným zdrojom sú finančné dary od tých z vás, ktorí chápu, že prevádzka a rozvoj takejto stránky niečo stojí a sú ochotní na to prispieť. 
Každý z nás bude mať možnosť ušetriť desiatky, možno až stovky Eur ročne na veciach a službách, za ktoré už nemusí prehnane platiť, keďže tu ich môže zadarmo či malý poplatok, získať. Preto veríme, že pár z ušetrených Eur venujete aj vy na financovanie stránky, aby sme našu komunitu nielen udržali pri živote a čo najviac ju rozšírili, ale aj zabezpečili jej ďalší rozvoj. Prispieť môžete po prihlásení sa do vášho konta.


Ďakujeme Vám za vašu pomoc

 
Hosting zadarmo od WebSupport.sk
Vlastný virtuálny server od 5,65 €
od WebSupport.sk